Kancelaria prawna prowadzona przez Zuzannę Gadzinowską-Hypki świadczy pomoc prawną między innymi z zakresu uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynienia, które przynależy klientowi między innymi z tytułu wypadku komunikacyjnego. Obecnie niemalże każdy może być objęty ubezpieczeniem, na przykład na życie. Mogą też temu ubezpieczeniu podlegać posiadane ruchomości i nieruchomości. Nasza kancelaria zajmuje się ściąganiem zadośćuczynienia z odpowiednich towarzystw, w których klienci opłacają składki, w przypadku, kiedy dana firma zalega lub odmawia wypłacenia odszkodowania.

Ściąganie odszkodowań – w jakich przypadkach pomagamy?

Towarzystwa ubezpieczeniowe niestety nierzadko odmawiają wypłaty zadośćuczynienia, które należne jest ich klientowi. Czasami także zaniżają jego wartość, przez co otrzymana kwota jest niższa od tej, która deklarowana jest w umowie. Podejmując walkę o odzyskanie należnego odszkodowania warto zdecydować się na pomoc kancelarii prawnej z tego względu, że nierzadko firmy zajmujące się ubezpieczaniem, mają dość rozbudowane zaplecze prawne. Radca prawny z kolei jest w takim przypadku nieocenionym wsparciem, szczególnie kiedy postępowanie zejdzie na drogą sądową.

Pomoc rodzinie zmarłego w uzyskaniu odszkodowania

W ramach działalności naszej kancelarii, zajmujemy się także świadczeniem pomocy rodzinom osób zmarłych, które zginęły na przykład w wypadku komunikacyjnym bądź w wyniku innego, nieszczęśliwego zdarzenia. Staramy się przy tym, aby świadczona pomoc prowadzona była empatycznie. Doskonale rozumiemy ból po utracie bliskiej osoby.