Prowadzenie własnej firmy, bez względu na to, jaką ma formę prawną i czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, czy jest to firma zatrudniająca wiele osób, może pod względem prawnym nieść wiele wątpliwości i stawiać przedsiębiorców przed pytaniami, na które nie odpowiedzą bez pomocy specjalistów. W takich sytuacjach warto udać się po profesjonalne doradztwo oferowane przez naszą kancelarię.

W ramach prowadzonej działalności kancelaria proponuję pomoc prawną, w formie stałej obsługi bieżącej działalności, ale także doradztwo ad hoc. Zespół naszej kancelarii wyjdzie naprzeciw potrzebom konkretnego przedsiębiorstwa, zapewniając kompleksową pomoc i obsługę prawną.

Klient korzystający ze stałej obsługi prawnej ma zapewnioną także reprezentację przed Sądem czy innymi organami administracji publicznej. Kancelaria proponuje także stały kontakt telefoniczny, kontakt drogą elektroniczną czy spotkania w siedzibie Klienta. Możliwe są różne warianty rozliczeń w zależności od wyboru rodzaju świadczonej pomocy prawnej.