Nasz zepsół
Poznaj nas!

KAROL GADZINOWSKI
ADWOKAT

Adwokat Karol Gadzinowski ukończył prawo na Wydziale Prawa
i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po zakończeniu studiów ukończył aplikację sądową w Poznaniu i następnie pracował jako Sędzia (asesor) w Sądzie Rejonowym w Koninie.

Po ukończeniu dodatkowo drugiej- aplikacji adwokackiej w Poznaniu prowadzi od 1978 roku kancelarię adwokacką w Koninie. Długoletnie doświadczenie, tysiące przeprowadzonych spraw, codzienna praktyka
i kontakt z różnorodnymi sprawami czynią Mecenasa najlepszym fachowcem w swoim zawodzie

ZUZANNA GADZINOWSKA-HYPKI
RADCA PRAWNY, MEDIATOR

Radca prawny Zuzanna Gadzinowska-Hypki przez 10 lat prowadziła indywidualną praktykę adwokacką oraz mediacyjną. Wieloletnia współpraca ze znanymi i cenionymi adwokatami oraz radcami prawnymi, dziesiątki wygranych spraw, godziny spędzone na salach sądowych pozwoliły na zdobycie doświadczenia, które w zawodzie radcy prawnego są kwestią kluczową.

Zuzanna Gadzinowska-Hypki ukończyła Prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, następnie odbyła 3-letnią aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu.
Przez 10 lat była adwokatem wpisanym na listę adwokatów wykonujących zawód przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Od lipca 2022 roku jest radcą prawnym wykonującym zawód przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych Poznaniu.

Jako zaangażowany prawnik procesowy pracuje od 2010 roku. Jest wsparciem dla swoich klientów, reprezentuje ich interesy w skomplikowanych dla nich sprawach, utrzymuje z nimi stały kontakt, informując o wszystkim, co dzieje się w sprawie. Zapewnia dyskrecję
i lojalność. Cechuje ją wysoka empatia. Świadczy swoje usługi z pełnym zaangażowaniem. Jest również mediatorem sądowym przy Sądzie Okręgowym w Koninie. Występując jako mediator jest bezstronna
i neutralna. Prowadzi mediacje sądowe i pozasądowe, które są alternatywą dla procesu sądowego, są szybsze, mniej stresujące i przynoszą obustronne korzyści.